Skip to main content
Dječji vrtić MARINA  •  Pozorac 4, Pozorac  •  21222 Marina  •  021 282 525  •  kontakt@djecji-vrtic-marina.hr

Rezultati 2. likovnog natječaja „Neka svako naše misto bude uvik čisto“

U organizaciji općine Marina, TZO Marina i Marinskog komunalca proveden je 2. likovni natječaj na temu zaštite okoliša za djecu predškolske i osnovnoškolske dobi. Zahvaljujemo svima koji su se na natječaj odazvali, osobito djeci koja su marljivo radila i stvorila iznimno kreativne radove. Na natječaj je pristiglo stotinjak radova,  izbor najboljih je bio težak i izazovan.

REZULTATI NATJEČAJA:

Kategorija - djeca dječjeg vrtića:

  1. Ana Ugrina, PO Pčelica, Blizna
  2. Donat Kustura, PO Leptirić, Vinišće
  3. Lara Božan, PO Krijesnica, Pozorac

Kategorija - učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole:

  1. Danica Ugrina, 4. razred, PŠ Blizna
  2. Ante Radić, 3. razred, PŠ Vrsine
  3. Mateo Ugrina, 2. razred, PŠ Vrsine

Izložba svih pristiglih radova održat će se 22. travnja 2022. u Mandrači ako vremenske prilike dozvole. Nakon toga radovi će se izložiti u holu centralne škole u Marini te u Područnom odjelu „Krijesnica“ u Pozorcu.

Završna svečanost i podjela nagrada održat će se 3. svibnja u školskom vrtu područne škole Vrsine s početkom u 10:00 sati.

Čestitamo!